طراحی سایت در تهران

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
طراحی سایت در شیراز | طراحی سایت در تهران

چرا طراحی وب سایت مهم است؟

وب سایت شما ویترین بزرگ کسب و کار اینترنتی شماست. اگر میخواهید کاربرانتان خدمات و محصولات شما را بهتر ببینند و از شما خرید کنند پس باید ویترین خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. ما به شما کمک می کنیم وب سایت خود را به شکلی کاربر پسند و کاملا حرفه ای پیاده سازی کنید. مراحل طراحی سایت را به اختصار برای شما بیان خواهیم کرد.

1. طراحی وایر فریم

در مرحله وایر فریم ساختار کلی صفحات به همراه امکاناتی که باید در هر صفحه قرار بگیرد در قالب یک طراح شماتیک به کارفرما نمایش داده می شود .

2. طراحی گرافیک وب

در مرحله ی طراحی گرافیکی، طبق وایرفریم تایید شده ، گرافیک وب سایت آماده می شود. طراحی گرافیکی با سبکی به روز و خلاقانه پیاده سازی می شود.

3. ارائه نسخه دمو

پس از تایید طرح گرافیکی، دمو وب سایت مطابق با طرح گرافیکی تایید شده وب سایت آماده خواهد شد. در دمو کلیه امکانات دیزاین عینا پیاده سازی می شود.

4. ارائه نسخه نهایی

در این مرحله نسخه نهایی وب سایت که به صورت داینامیک شده می باشد پس از تست و کنترل نهایی توسط تیم فنی به کارفرما محترم تحویل داده می شود.

چرا طراحی وب سایت مهم است؟
https://rasadevs.com/wp-content/uploads/2020/04/faq.png

ویژگی های طراحی سایت در راسادِوز

ساخت سایت با راسادِوز ویژگی های متمایز و جذابی را به وبسایت شما خواهد داد تا خیالتان از بابت آینده و نحوه نتیجه گیری سایتتان راحت شود.

 • طراحی وبسایت سئو بیس

  طراحی و پیاده سازی وب سایت مطابق با استانداردهای سئو در موتور های جستجو و به ویژه گوگل از جمله فاکتورهای مهم طراحی سایت است که در واحد وب دیزاین رهام وب کاملا به آن توجه می شود. تجارت از موتور جستجو گوگل آنقدر مهم هست که موسسات طراحی سایت باید به صورت مداوم استاندارهای خود را در زمینه بهینه سازی و طراحی سایت رعایت کنند.

 • قیمت مناسب طراحی وب سایت

  برآورد هزینه سفارش وبسایت با توجه به امکاناتی است که مشتریان درخواست میکنند. برآورد قیمت طراحی سایت باید منصفانه و منطقی باشد و قیمت های خیلی بالا و خیلی پایین در طراحی سایت هیچگاه به معنای کیفیت بالا نیست. راسادِوز همواره در خدمات طراحی سایت، با توجه به کیفیت سرویس ارائه شده مناسب ترین تعرفه را برای سفارش سایت در نظر می گیرد.

 • سرعت وب سایت

  خود را به جای کاربرتان بگذارید. در مواجه با سایتی که به کندی اطلاعات را به شما نشان میدهد چه حسی پیدا میکنید؟ بله درست است قطعا آن را می بندید. طراحی سایت باید در استاندارد های بالا انجام شود تا سرعت وب سایت در بهترین حالت ممکن خود باشد. یک وب سایت حرفه ای باید برای کاربران سریع بارگذاری شود. پس با ما بالاترین سرعت سایت را تجربه کنید.

 • کد نویسی بهینه

  طراحی یک وب سایت با کد های بهینه و جدیدترین ورژن های تکنولوژی های برنامه نویسی بسیار اهمیت دارد. چرا که گوگل برای سئو وب سایت نیز کیفیت کد های یک سایت را ملاک بررسی قرار می دهد و آن را آنالیز میکند. علاوه بر این کد نویسی بهینه منجر به سرعت بالا در یک وب سایت می شود و روند توسعه ویژگی و افزودن امکانات نیز در این حالت به راحتی اتفاق می افتد.

بهترین شرکت طراحی وب سایت در تهران کدام است؟

شهر تهران به دلیل وسعت، امکانات بیشتر و جمیعت بالایی که دارد میزبان تعداد زیادی از شرکت های فعال در حوزه طراحی پلتفرم های تحت وب است.

در این میان شرکتی به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت یا شرکت معتبر طراحی سایت انتخاب می شود که بتواند در سطح بالایی خدمات طراحی سایت خود را ارائه بدهد و درصد بالایی از رض ایت مشتریان خود را جلب کند.

 راسادِوز از جمله شرکت های برتر در حوزه ی طراحی سایت در تهران است که در طی بیش از یک دهه فعالیت خود در این حوزه علاوه بر خدمات طراحی انواع سایت، خدمات متنوع دیگری مانند: طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی اپلیکیشن ای او اس، طر احی وب اپلیکیشن و سئو را نیز به مشتریان خود در تهران و سایر شهر های ایران و حتی خارج از کشور ارائه می دهد.

چگونه می توان به یک شرکت طراحی سایت اعتماد کرد؟

اعتماد زیباترین واژه و در عین حال به دست آمدنش سخت ترین چیز است. اساس تمام روابط انسانی و کسب و کارها بر مبنای اعتماد ساخته می شود. برای آنکه بتوانید مورد اعتماد ترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید موارد زیر را هیچگاه فراموش نکنید:

تعداد بالا نمونه کارهای موفق

اگر شرکت طراحی سایتی را دیدید که تعداد زیادی از نمونه کارهای خوب در حوزه ی فعالیت خود داشت مطمئن باشید میتواند یک شرکت معتبر و قابل اعتماد برای شما باشد.

همکاری با برند های معتبر

همکاری یک شرکت معتبر طراحی سایت با برند های حرفه ای میتواند رزومه ی آن شرکت را به شدت تقویت کرده و شرکت را به برندی قابل اعتماد در حوزه ی طراحی سایت تبدیل کند.

مشتریان راضی

اگر درصد بالایی از مشتریان یک شرکت طراحی سایت، از فعالیت آن شرکت و پرسنلش راضی بودند آن شرکت میتواند گزینه ی خوبی برای سفارش پروژه ی طراحی سایت باشد.

چگونه می توان به یک شرکت طراحی سایت اعتماد کرد؟

یک شرکت معتبر طراحی وب برای انجام وبسایت شما چه مراحلی را پشت سر می گذارد؟

1. شناخت نیاز های کارفرما
2. ارائه لیستی جامع و کامل از امکانات سایت
3. آغاز طراحی گرافیکی سایت
4. پیاده سازی کد وب سایت
5. ارائه طرح نهایی و کسب تایید کارفرما
6. آنلاین سازی وب سایت و آغاز پشتیبانی

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب

برای آنکه بتوانید تصمیم درستی در زمینه انتخاب یک شرکت یا تیم طراحی سایت بگیرید باید به ویژگی هایی توجه کنید که کیفیت تصمیم گیری شما را بالاتر برده و نتیجه را رضایت بخش می کند. از جمله مهمترین ویژگی های یک شرکت طراحی وب خوب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دانش فنی بالا

تجربه ی بلند مدت

خلاقیت در طراحی و برنامه نویسی

پشتیبانی حرفه ای

مسئولیت پذیری و پاسخگویی

قیمت و تعرفه های مناسب

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب

خدمات طراحی وب شرکت راسادِوز

راسادِوز از جمله شرکت های برتر در حوزه ی برنامه نویسی تحت وب است که با برخورداری از یک شعبه در تهران و دو شعبه در شیراز بیش از یشش سال است که مشغول به فعالیت می باشد. دانش فنی به روز، تجربه ی بالا و مسئولیت پذیری از جمله بارز ترین ویژگی تیم های برنامه نویسی در شرکت راسادِوز است. از جمله سایر خدمات راسادِوز در حوزه طراحی وب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرکت راسادِوز یک گزینه ی عالی است اگر…

همیشه داشتن یک سایت برای افزایش فروش و جذب مشتری گزینه مناسبی نیست . اگر فقط می خواهید یک وب سایت داشته باشید بدون تعیین یک استراتژی هدفمند باید بدانید راسادِوز یک گزینه مناسب برایتان نیست . با طراحی های راسادِوز قرار نیست شگفت زده شوید. ما برایتان سایتی را طراحی می نماییم که بهترین طرحی باشد که بتوانید در بین رقبایتان خوش بدرخشید. راسادِوز یک گزینه عالی است برای افرادی که :

هدفشان را میشناسند

کسی که بداند چه سایتی را برای چه هدفی می خواهد و استراتژی خود را برای ورود به این عرصه تعیین نماید.

مشتریان را بشناسند

بداند آیا مشتریان و کاربران در حوزه کاری مربوطه چقدر در دنیای کسب و کارهای الکترونیک فعال هستند.

بودجه و سرمایه

بودجه و سرمایه مناسبی برای بازاریابی و افزایش محبوبیت خود بین کاربران در نظر گرفته باشد .زیرا برندی که دیدی نشود مشتری هم نخواهد داشت.

شرکت طراحی سایت معتبر
راسادِوز

شرکت طراحی سایت معتبر

اعتبار یک شرکت طراحی سایت بستگی به توانایی و مهارت نیروها و پیشینه کاری آن شرکت دارد یکی از مهمترین موارد که بایستی در انتخاب یک شرکت لحاظ شود نحوه پشتیبانی از پروژه شما است. شرکت های مورد همکار یک شرکت طراحی سایت و توانایی آن شرکت در انجام پروژه های بزرگ و میزان رضایت مشتریان از دیگر موارد تعیین کننده هستند که میتوان در بررسی اعتبار یک شرکت طراحی سایت لحاظ نمود. قیمت مناسب ، صداقت مدیریت شرکت و موارد دیگر در آخر میتوانند اعتبار یک شرکت را تضمین کنند.

مزایای طراحی وب سایت

طراحی وب سایت حرفه ای با شرکت راسادِوز

تمایز از رقبا

شما میتوانید نقاط قوت خود را در وب سایتتان باز تاب دهید و تمایز خود را با رقبایتان به مشتریان خود عرضه کنید

کسب درآمد

تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و کم هزینه در مقایسه با روشهای دیگر که موجب کسب درامد در مقیاس فرا منطقه ای میشود

افزایش اعتبار مجموعه شما

داشتن یک وب سایت مناسب به مجموعه شما اعتبار میبخشد زیرا امروزه تمامی شرکت های مهتبر دارای وب سایت میباشند

در دسترس بودن در هر زمان

داشتن یک وب سایت باعث می شود محصولات و خدمات شما در هر ساعت از شبانه روز در دسترس باشد