طراحی سایت در شیراز

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
طراحی سایت در شیراز | طراحی سایت در تهران

چرا طراحی وب سایت مهم است؟

وب سایت شما ویترین بزرگ کسب و کار اینترنتی شماست. اگر میخواهید کاربرانتان خدمات و محصولات شما را بهتر ببینند و از شما خرید کنند پس باید ویترین خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. ما به شما کمک می کنیم وب سایت خود را به شکلی کاربر پسند و کاملا حرفه ای پیاده سازی کنید. مراحل طراحی سایت را به اختصار برای شما بیان خواهیم کرد.

1. طراحی وایر فریم

در مرحله وایر فریم ساختار کلی صفحات به همراه امکاناتی که باید در هر صفحه قرار بگیرد در قالب یک طراح شماتیک به کارفرما نمایش داده می شود .

2. طراحی گرافیک وب

در مرحله ی طراحی گرافیکی، طبق وایرفریم تایید شده ، گرافیک وب سایت آماده می شود. طراحی گرافیکی با سبکی به روز و خلاقانه پیاده سازی می شود.

3. ارائه نسخه دمو

پس از تایید طرح گرافیکی، دمو وب سایت مطابق با طرح گرافیکی تایید شده وب سایت آماده خواهد شد. در دمو کلیه امکانات دیزاین عینا پیاده سازی می شود.

4. ارائه نسخه نهایی

در این مرحله نسخه نهایی وب سایت که به صورت داینامیک شده می باشد پس از تست و کنترل نهایی توسط تیم فنی به کارفرما محترم تحویل داده می شود.

چرا طراحی وب سایت مهم است؟
https://rasadevs.com/wp-content/uploads/2020/04/faq.png

ویژگی های طراحی سایت در راسادِوز

ساخت سایت با راسادِوز ویژگی های متمایز و جذابی را به وبسایت شما خواهد داد تا خیالتان از بابت آینده و نحوه نتیجه گیری سایتتان راحت شود.

 • ساخت سایت ریسپانسیو

  ما وب سایت شما راه به گونه ای طراحی می کنیم که تمامی کاربران با انواع گوشی ها و تبلت ها بتوانند به راحتی وارد سایت شده و از گشت و گذار در وبسایت شما لذت ببرند. طراحی واکنش گرا یا ریسپانسو وب سایت از مهم ترین اصول اولیه طراحی یک سایت حرفه ای است که توسط تیم راسادِوز به شدت رعایت می شود! راحتی کاربران شما برای ما مهمترین دغدغه است!

 • طراحی سایت زیبا و خلاقانه

  ما وب سایت شما را با جدیدترین و خلاقانه ترین طراحی های گرافیکی برای سایت طراحی می کنیم. طراحی یک سایت زیبا باعث می شود کاربران جذب برند شما شوند. بسیاری از کاربران در اولین برخورد با یک سایت تصمیم می گیرند به مشتری تبدیل شوند و یا با یک کلیک وب سایت را ببندند! پس فرصت بستن سایت را با طراحی زیبا، از کاربران خود بگیرید.

 • طراحی وبسایت با امنیت بالا

  امنیت یک وب سایت باید کاملا حرفه ای و برنامه ریزی شده باشد. ما در واحد طراحی سایت راسادِوز طبق جدیدترین پروتکل های امنیت طراحان وب، امنیت وب سایت ها و پلتفرم های تحت وب مشتریان خود را تامین میکنیم. امنیت بالا از مهمترین ویژگی های یک وب سایت حرفه ای است. یک وب سایت ایمن به راحتی میتواند از اطلاعات کاربران خود محافظت کند.

 • پنل مدیریت ساده و حرفه ای

  اگر میخواهید وب سایت خود را با یک پنل ساده و در عین حال حرفه ای مدیریت کنید ساخت سایت خود را به راسادِوز بسپارید. ما در طراحی وب سایت های خود علاوه بر راحتی کاربر، راحتی مدیر وب سایت را در مدیریت محتوا و ویژگی های سایت در نظر میگیریم. سرعت بالا ، کاربر پسندی و امکانات زیاد از جمله ویژگی های پنل های مدیریت وب سایت های راسأدِوز است.

طراحی سایت خود را به چه شرکتی بسپارید؟

تعداد شرکت های طراحی سایت زیاد است و نرخ تعرفه هر شرکت برای طراحی انواع وب سایت ها متنوع می باشد. این موضوع باعث می شود بسیاری از مشتریان در انتخاب شرکت معتبر طراحی سایت با شک و تردید مواجه شوند. اما چطور میتوان شرکتی را انتخاب کرد که با خیالی راحت طراحی سایتمان را به آن بسپاریم؟ تجربه ی سال ها فعالیت در حوزه ی طراحی پلتفرم های تحت وب، به ما نشان داده است که معمولا بهترین شرکت طراحی سایت، شرکتی است که دارای نمونه کارهای واقعی و قابل قبول است.

 وجود نمونه کار واقعی از یک شرکت طراح وب میتواند این اطمینان را به شما بدهد که جای مناسبی را برای پروژه ی طراحی سایت خود انتخاب کرده اید. یک نمونه کار موفق برای یک شرکت طراحی سایت مانند یک مشتری راضی است که میتواند مشتریان بیشتری را برای سفارش پروژه از آن شرکت بیاورد. از طرفی در زمان انتخاب یک شرکت طراح سایت باید سطح دانش فنی را در آن شرکت به خوبی بسنجید. سطح دانش فنی یک شرکت طراحی وب نیز با توجه به تنوعی که در طراحی انواع پروژه ها دارد می تواند به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد.

بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز را بشناسید

شهرستان شیراز از جمله مناطقی از ایران است که تعداد خوبی از شرکت های برنامه نویسی و طراحی وب را در دل خود جای داده است.

 اکثر شرکت های طراحی سایت در شیراز تنها خدمات طراحی سایت و در نهایت سئو را انجام می دهند و از ورود به حوزه ی طراحی انواع اپلیکیشن به دلیل چالش های خاص خود خودداری کرده اند. با این حال راسادِوز جزو معدود شرکت های برتر طراحی سایت در شیراز است که با دو دفتر فعال در شیراز و ایجاد اشتغال برای حدودا ۳۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم به ارائه خدمات طراحی انواع وب سایت، طراحی اپلیکیشن و سئو سایت مشغول به فعالیت است.

پس اگر در شیراز با شهرستان های اطراف هستید برای دسترسی به شرکت معتبر طراحی سایت با مراجعه حضوری به دفتر ما در شیراز می توانید سفارش سایت خود را با کارشناسان خبره ما در میان بزارید.

 

شرکت طراحی سایت قیمت پروژه را چگونه برآورد میکند؟

https://rasadevs.com/wp-content/uploads/2020/04/bh4.png

نحوه قیمت گذاری پروژه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت را شاید بتوان مهم ترین فاکتوری دانست که بر تصمیم گیری مشتریان در سفارش پروژه موثر است. یک شرکت معتبر طراحی سایت هزینه سایت را بر اساس فاکتورهای زیر برآورد میکند:

 • جزئیات پروژه

  حجم جزئیات و امکانات پروژه نیز عاملی مناسب است که علاوه بر تاثیر بر روی هزینه بر زمان پیاده سازی و تعداد نیرو مورد نیاز تاثیرگذار است.

 • زمان مورد نیاز

  زمان لازم برای پیاده سازی پروژه نیز جزو مهمترین عوامل در تخمین قیمت سایت توسط یک شرکت طراحی وب است.

 • تعداد نیرو مورد نیاز

  کی از مهم ترین فاکتورهای بررسی هزینه وب سایت تعداد نیروهای مورد نیاز برای انجام و طراحی سایت است.

 • طراحی سایت و طراحی دیزاین

  نوع طراحی و برنامه نویسی که باید برای پروژه انجام شود یکی از با اهمیت ترین موارد و نکات در قیمت گذاری پروژه است.

چگونه یک شرکت معتبر طراحی وبسایت حرفه ای را شناسایی کنیم؟

برای پیدا کردن یک شرکت حرفه ای و متخصص برای طراحی سایت راه های مختلفی وجود دارد.

برای مثال اگر وارد سایتی شدید و از آن خوشتان آمد کافیست از امضای پایین سایت متوجه شوید که وب سایت را چه شرکت یا تیمی طراحی کرده است. اگر امضایی پایین وب سایت نبود شما میتوانید از طریق ارتباط گرفتن با مالک وب سایت این موضوع را با وی در میان بگذارید. همچنین اگر در میان دوستان یا آشنایان خود کسی را می شناسید که تجربه ی خوب و موفقی را با یک شرکت حرفه ای طراحی سایت داشته شما نیز می توانید از خدمات همان شرکت بهره مند شوید.

راه حل دیگر برای یافتن یک شرکت حرفه ای طراحی وب سایت جستجو در گوگل و انتخاب از میان وب سایت های برتر در صفحه ی اول گوگل می باشد.

خدمات یک شرکت طراحی سایت شامل چیست؟

خدمات طراحی سایت ارائه شده توسط یک شرکت معتبر طراحی سایت با شرکت طراحی سایت دیگر متفاوت است. برای مثال برخی از شرکت های طراحی سایت مدت زمان پشتیبانی فنی سایت را 3 ماه، برخی دیگر 6 ماه و یا 12 ماه در نظر می گیرند. ما در راسادِوز همواره در تلاش بوده ایم سطح خدمات پشتیبانی وب سایت خود را در بالاترین حد ممکن با حفظ کیفیت برای مشتریان در نظر بگیریم. از جمله خدمات طراحی سایت شرکت راسادِوز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

پشتیبانی فنی

رفع باگ های احتمالی

مشاوره در انتخاب بهترین نوع متریال دیزاین در طراحی سایت

انتخاب فضای میزبانی مناسب وب سایت

مشاوره در گرفتن ای نماد در طراحی سایت فروشگاهی

تعیین هدفمند نام دامنه

مشاوره فنی در زمینه داکیومنت نویسی استاندارد پروژه

آموزش حضوری و غیر حضوری کار را پنل ادمین

مشاوره در زمینه چگونگی تولید محتوا بر روی وب سایت

ارائه خدمات سئو حرفه ای وب سایت و بهبود رتبه در گوگل

تامین امنیت وب سایت و نگهداری از آن

خدمات یک شرکت طراحی سایت شامل چیست؟

پلن های طراحی سایت

تیم فنی راسادِوز با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان گرامی به صورت اختصاصی برنامه نویسی پروژه شما را آغاز خواهد کرد.

شرکتی

طراحی سایت شرکتی
 • واکنش گرا
 • درگاه پرداخت
 • عضویت و پروفایل
 • سیستم حسابداری
 • سیستم انبارداری

فـروشگاهی

طراحی سایت فـروشگاهی
 • کاملا داینامیک
 • واکنش گرا
 • برخورداری از امنیت بالا
 • seo friendly
 • طراحی گرافیکی مدرن

اختصاصـی

طراحی سایت اختصاصـی
 • مطابق با نیازمندی شما
 • تحلیل نیازمندی ها
 • بررسی امکان پذیری
 • بازار سنجی
 • طراحی گرافیکی مدرن
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

آخرین نمونه کارهای طراحی سایت انجام شده

آخرین نمونه کارهای انجام شده در شرکت طراحی سایت راسادِوز را این قسمت میتوانید مشاهده فرمایید: